Wiosenna akcja zbiórki gabarytów
2014-03-13

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych odbywa się w godzinach od 7:00 do 12:00 w określony dzień, zgodnie z wykazem ulic. Zbędne rzeczy można wystawić na chodnik przed posesją w godzinach od 17:00 do 21:00 dnia poprzedzającego wywóz.

Dzień I – 20 marca

Beskidzka, Boczna, Chałupki, Filarowa, Floriańska, Gołębia, Gwarecka, Kędzierzyńska, Kingi, Kopalniana, Kozielska, Krakusa, Lipińska, Lompy, Miechowicka, Morcinka, Nomiarki, Pokładowa, Raciborska, Reymonta, Sokoła, Strzelców Bytomskich – od 75 Pułku Piechoty do przejazdu kolejowego, Styczyńskiego, Szybowa, Śląska, Wandy, Wąska, Węglowa, Zabrska, Żołnierzy Września.

Dzień II – 21 marca

17 Sierpnia, Adamieckiego, Antoniowska, Azotowa, Bożogrobców, Bytkowska, Brzezińska, Cisowa, Gdańska, Główna, Harcerska, Królowej Jadwigi, Pl. Św. Jana, Kadecka, Kalusa, Karolinki, Kasprowicza, Kluczborska, Kolejowa, Kościuszki – od ul. Parkowej, Krakowska, Kresowa, Langiewicza, Legnicka, Maciejkowicka, Majętnego, Mazurska, Michałkowicka, Narutowicza, Okrzei, Olszewskiego, Parkowa, Pl. Piastowski, Emilii Plater, Poprzeczna, Poznańska, Rozbarska, Rejtana, Rębaczy, Rodziewiczówny, Rycerska, Siemianowicka, Skłodowskiej, Słowiańska, Sosnowa, Społeczna, Świerkowa, Węzłowiec, Wiejska, Wschodnia, Al. Wycieczkowa.

Dzień III – 25 marca

Barska, Bończyka, Chropaczowska, 23 Czerwca, Dombka, Ficka, Gościnna, Gruntowa, Grunwaldzka, Janasa, Św. Józefa, Kalidego, Katowicka – od mostu do granic Bytomia, Krótka, Kruszcowa, Krzyżowa, Kwiatowa, Ligonia, 11 Listopada, Łagiewnicka, 3 Maja, Mała, Mariańska, Miarki, Pl. Mickiewicza, Miła, Niedurnego, Nowa, Nowaka, Ogrodowa, Okrężna, Opolska, Św. Pawła, Św. Piotra, Pokoju, Poleska, Polna, Pudlerska, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Rymera, Samarzewskiego, Sądowa, Sąsiedzka, Składowa, Słowackiego, Stabika, Stacyjna, Stalmacha, Stawowa, Świdra, Traugutta, Watoły, Waxmana, Wileńska, Św. Wojciecha.

Dzień IV – 26 marca

Batorego, Bema, Dyrekcyjna, Farna, Gagarina, Graniczna, Hutnicza, , Kaliny, Karłowicza, Karpacka, Karwińska, Kochanowskiego, Kochłowicka, Kołłątaja, Konarskiego, Lisieckiego, Łukasińskiego, Niedźwiedziniec, Odrowążów, Prosta, Racjonalizatorów, Strzybnego, Pl. Waryńskiego, Włodawskiego, Wrocławska, Wysockiego.

Dzień V – 27 marca

Armii Krajowej, Chocimska, Chodkiewicza, Długa, Francuska, Gnieźnieńska, Inwalidzka, Jasińskiego, Leśna, Limanowskiego, 16 Lipca, Machy, Odrzańska, Olzy, Orląt, Piekarska, Ratuszowa, Wita Stwosza, Szpitalna, Trzyniecka, Tyniecka, Wieniawskiego, Wyspiańskiego, Zamenhoffa, Zawiszy Czarnego, Żelazna, Żółkiewskiego.

Dzień VI – 28 marca

Asnyka, Brzozowa, Czempiela, Dojazdowa, Fredry, Gawliny, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Jubileuszowa, Kasztanowa, Klonowa, Lelewela, Lipowa, Niemcewicza, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Olchowa, Pl. Osiedlowy, Orkana, Podmiejska, Prusa, Prześwit, Sawickiej, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Staszica, Tetmajera.

Dzień VII – 1 kwietnia

Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację, Św. Anny, Św. Barbary, Cicha, Częstochowska, Czysta, Dębowa, Dobrodzieńska, Domina, Działkowa, Franciszkańska, Gałeczki, Głowackiego, Górnicza, Grządziela, Hajducka, Hajdy, Hankego, Hetmańska, Jasna, Klimzy, Kordeckiego, Kręta, Łąkowa, Młodzieżowa, Młyńska, Omańkowskiej, Przyjemna, Racławicka, Ryszki, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Szczecińska, Szczęśliwa, Średnia, Wesoła, Wiosenna, Wiśniowa, Wolskiego, Al. Wojska Polskiego, Zapłocie, Zgrzebnioka, Zielona.

Dzień VIII – 2 kwietnia

Bałtycka, Chrobrego, Cieszyńska, Dworcowa, Pl. Dworcowy, Faski, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Mielęckiego, Księcia Władysława Opolskiego, Pocztowa, Pomorska, Pułaskiego, Rostka, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Sobieskiego, Spółdzielcza, Strzelców Bytomskich – od Wolności do przejazdu kolejowego, Truchana, Wolności, Wróblewskiego, Zjednoczenia, Żeromskiego.

Dzień IX – 3 kwietnia

Astrów, Chopina, Cmentarna, Dąbrowskiego, Drzymały, Kilińskiego, Kopernika, Krasickiego, Krzywa, Pl. Matejki, Piaskowa, Powstańców, Przy Gazowni, Różana, Urbanowicza, Żwirki i Wigury. Bogedaina, Damrota, Gajowa, Górna, Karpińskiego, Kaszubska, Katowicka – od mostu Wolności do granic Katowic, Konopnickiej, Kościuszki – od ul. Parkowej do Pl. Hutników, Lwowska, Moniuszki, Mościckiego, Paderewskiego, Pogodna, Poniatowskiego, Roosevelta, Piotra Skargi, Szabatowskiego, Wybickiego.

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć