Kolejne medale dla Sokolni
2017-05-17

Kolejny, duży pakiet medali trafił w ręce zawodników chorzowskiej Sokolni. Tegoroczny V Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce, Skokach na Ścieżce i Trampolinie "Pod Wawelem" zakończył się sukcesem młodych akrobatów. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba ponad 330 zawodników. Nasze zespoły spisały się znakomicie: Trójka Seniorek w składzie Marta Śrutwa, Magda Rajtor i Emilia Plewnia oraz dwójka mieszana w kategorii Youth Roksana Porwik i Tomasz Pasternak wróciły do Chorzowa ze złotem. Drugim miejscem i srebrnym medalem poszczycić się mogą: dwójka mieszana klasy mistrzowskiej Julia Kraj, Wojciech Dackiewicz, dwójka mieszana Junior 13-19 Kamila Dytko, Filip Bucki, trójka kobieca Junior 12-18 Wiktoria Wołczańska, Wiktoria Naczyńska, Agata Musioł, dwójka mieszana AGE 11-16 Weronika Witkowska, Bartosz Zagała oraz dwójka kobieca Youth Justyna Wichary, Natalia Bochnak. Brązowy medal wywalczyły trzy zespoły - dwójki mieszane: Julia Fajfur, Marcin Firak w kategorii Junior 13-19, Tolia Kopczyk, Daniel Wichary w kategorii Junior 12-18 oraz Anna Słupik, Jakub Tkacz w kategorii AGE 11-16. Trójka kobiet startująca w kategorii wiekowej 11-16 Natalia Krawczyk, Dorota Burek, Julia Górny zajęły miejsce IV, natomiast trójka w kategorii Youth Milena Koch, Julia Pałys i Emilia Dajtrowska uplasowały się na miejscu V. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!