Szukaj

Wyników: 4277, stron: 611, aktualna strona: 1


2017-07-28
26 sierpnia o godzinie 19.00 w Chorzowskim Centrum Kultury przy ulicy Sienkiewicza 3 odbędzie się koncert legendarnego zespołu The Animals. Twórcy klasycznego przeboju 'House of the Rising Sun' zagrają swoje największe przeboje. Bilety można nabyć w CHCKu oraz online. Bilet VIP obejmuje after party w Restauracja Czerwona. Podczas after party zespół kameralnie zagra jeszcze kilka utworów, cena zawiera również poczęstunek w restauracji.
2017-07-28
31.07 (poniedziałek) na ulicy Kościuszki, na odcinku pomiędzy ulicami Lwowską i Skargi, rozpoczęte zostaną roboty związane z realizacją kolejnego etapu przebudowy ulicy. Na czas prowadzonych prac wyłączona z ruchu zostanie połowa jezdni po stronie numerów parzystych (lewa strona jadąc w kierunku centrum miasta). Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunku ul. Lwowskiej w kierunku ul. Skargi. Układ objazdów nie ulega zmianie.
2017-07-28
Mówi się, że gdyby pszczoły wyginęły, ludzie nie mieliby co jeść. W tej katastroficznej wizji, jest sporo prawdy – zdecydowana większość roślin rozmnaża się dzięki owadom. Niestety od lat liczba pszczół maleje, dlatego Chorzów regularnie wspiera lokalnych pszczelarzy. Miasto po raz kolejny zakupi leki oraz środki dezynfekujące, które pomagają w walce z chorobami tych owadów. Najgroźniejszą z nich jest warroza, która dziesiątkuje ule.
2017-07-27
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia 1 Zgwałcenia Rozboje Kradzieże 1 Kradzieże z włamaniem Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2017-07-27
RADA MIASTA   KOMISJE Brak komisji w nadchodzącym tygodniu   DYŻUR RADNEGO 03.08 w godz. 13.00 – 16.00, pok. 201 dyżur będzie pełnić radna Grażyna Kosińska - Jokel   AKTUALNOŚCI   Międzynarodowe spotkanie nauczycieli w Gimnazjum nr 1 Między 14 a 17 lipca odbyło się ewaluacyjne spotkanie nauczycieli szkół, które realizowały międzynarodową współpracę w ramach programu „Kultura areną życia”.
2017-07-27
31.07 (poniedziałek) o godz. 8:00 na ulicy Bytkowskiej, na odcinku pomiędzy ulicami Bożogrobców i Harcerską, rozpoczną się roboty związane z wymianą nawierzchni jezdni. Wyłączony z ruchu pojazdów zostanie ww. fragmentu ulicy Bytkowskiej (dojazd do posesji zostanie dopuszczony), a na ul. Harcerskiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Wyznaczone zostaną objazdy prowadzone ulicami Bożogrobców, Siemianowickiej i Harcerskiej.
2017-07-27
Śląska Akademia Futbolu Batory zaprasza wszystkie chętne dziewczyny z rocznika 2004 - 2007 na darmowe treningi piłkarskie Orlik Campus 2017. Zajęcia będą odbywać się w dniach 7, 9, 14 oraz 16 sierpnia na boisku Orlik przy ul. 3 maja 78. Każdy trening będzie trwał półtora godziny i będzie prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Szczegóły na stronie Akademii - www.saf.org.pl

Menu