Szukaj

Wyników: 3886, stron: 556, aktualna strona: 1


2017-02-21
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia 1 Zgwałcenia Rozboje Kradzieże 1 Kradzieże z włamaniem Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2017-02-21
Jak stworzyć zgodny i szczęśliwy związek, który przetrwa nie tylko każdą kłótnię, ale i długie lata? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają państwo Pantoł. 22 lutego pani Genowefa oraz pan Michał obchodzić będą 70-lecie ślubu. Jutro(22.02) Prezydent Chorzowa złoży jubilatom życzenia. Uroczystość odbędzie się 22.02 o godz. 12.00 w mieszkaniu małżeństwa w Chorzowie. W 2016 r. w Chorzowie nie brakowało małżeńskich rekordów.
2017-02-21
Mistrzostwa Europy w Goalball grupy B 2018 odbędą się w Chorzowie! Impreza, której organizatorem zostało Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych „START” Katowice, odbędzie się w terminie od 22 do 30 września 2018 w Chorzowie. Na początku lutego gościliśmy w naszym mieście delegata IBSA – pana Kari Räsänen, który przyleciał z Finladii. Wizyta związana była z pomysłem zorganizowania mistrzostw w Chorzowie.
2017-02-21
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia Rozboje 1 Kradzieże 3 Kradzieże z włamaniem 2 Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących 1 - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 3 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne 2.
2017-02-20
W Chorzowie urzędnicy sprawdzą, czy wszystkie wycinki drzew odbywają się zgodnie z prawem. Dodatkowe patrole pracowników wydziału Ochrony Środowiska związane są ze zmianą ustawy o ochronie przyrody. Nowe przepisy wprowadziły istotne zmiany dotyczące wycinki drzew i krzewów rosnących na terenach prywatnych. Tego typu obszary zielone w Chorzowie znajdują się głównie wokół gospodarstw domowych. Przypominamy, że tereny dzierżawione od miasta przez osoby fizyczne (czyli np.
2017-02-20
Kobiecy marzec w ChCK to cykl 6 wydarzeń skierowanych do kobiet (ale nie tylko!), podczas których wśród uczestników zostaną rozlosowane niespodzianki. W ramach kobiecego marca Chorzowskie Centrum Kultury przygotowało wydarzenia kulturalne z różnych dziedzin sztuki - znajdzie się tam zarówno spektakl teatralny, musical, koncert muzyki klasycznej czy też muzyki rozrywkowej: 3.03, godz. 19.00 - spektakl "Shirley Valentine" - Teatr Polonia, występuje: KRYSTYNA JANDA6 i 7.
2017-02-20
Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu, odkrawanie świeżych możliwości brzmieniowych starych analogowych instrumentów. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta ”Dzieciom”. W 2016 roku zespół zdobył Fryderyka w kategorii  „Najlepsza płyta rock, metal, punk”.

Menu